recepcja: 600 086 240 umów wizytę

O nas

O nas


Klinika ArtVein oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się usług z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, chirurgii piersi, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz terapii obrzęku. W oparciu o doświadczony zespół specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym oferujemy kompleksową opiekę medyczną. Zajmujemy się profilaktyką, rozpoznaniem oraz leczeniem chorób żył i tętnic, diagnostyką nowotworów oraz prowadzeniem pacjentów onkologicznych, usuwaniem zmian podejrzanych onkologicznie, a także zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy i ciała.

 

lek. med. Ryszard Zając

Nasza oferta obejmuje głównie takie usługi jak: badanie USG kończyn dolnych, konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej, zabieg skleroterapii, laseroterapii, miniflebektomii, EVRF, USG piersi, wycinanie znamion, guzków skóry, tkanek miękkich oraz guzów piersi. Gwarantujemy najwyższej klasy sprzęt, stosujemy najnowsze metody, co jest gwarancją bezpiecznych i skutecznych zabiegów.

 

autor cytatu

"Najwyższy ideał w medycynie osiąga ten, kto łączy znajomość fizjologii i chirurgii z artystyczną stroną swojego rzemiosła."

- Theodor Billroth

 

 

 

 

 

Wyróżnienia


 • Zbigniew Canowiecki Prezes Zarządu „Pracodawców Pomorza”:

  W imieniu Zarządu „Pracodawców Pomorza” oraz swoim własnym składam Panu serdeczne gratulacje z okazji udziału w plebiscycie „Biznesmen roku 2014” i znalezienia się w prestiżowym gronie laureatów kolejnej edycji tego konkursu. Gratulujemy stylu i sposobu zarządzania firmą, dobrych wyników finansowych oraz ogromnego wkładu w rozwój gospodarczy regionu i kształtowania najlepszej tradycji polskiego biznesu. Życzymy Panu dalszej, pomyślnej realizacji wszelkich planów i zamierzeń, szerokich perspektyw rozwoju, satysfakcji z dobrze wykonanej pracy oraz spełnienia wszelkich planów zawodowych i osobistych.
 • Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego:

  Dyplom dla Ryszarda Zająca z okazji wyboru do grona laureatów XXI edycji plebiscytu „BIZNESMEN ROKU 2014”
 • Prezydent Miasta Gdańsk Paweł Abramowicz:

  Jest mi niezmiernie miło pogratulować nominacji w XXI już edycji konkursu „Biznesmen Roku”. Po raz kolejny konwencja przedsiębiorców Województwa Pomorskiego postanowiła uhonorować najlepszych specjalistów naszego regionu w dziedzinie szeroko rozumianego biznesu. To między innymi dzięki Pana ciężkiej pracy i zaangażowaniu wszystkich pracowników ArtVein, nasze miasto a także cały region Województwa Pomorskiego prężnie rozwija się, pokazując nie tylko krajowym inwestorom, a także międzynarodowym partnerom, że warto z nami współpracować i podejmować oraz to nowy wyzwania i inicjatywy. Życzę sił do dalszego rozwoju orz do osiągania dalszych sukcesów w tak wyjątkowej branży. Jeszcze raz gratuluję „BIZNESMENOWI ROKU 2015”.
 • Marszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej Bogdan Borusewicz:

  Z wielką satysfakcją przekazuję wyrazy szczerego uznania i gorące gratulacje z okazji znalezienia się Pana w gronie laureatów XXI edycji plebiscytu „BIZNESMEN ROKU” Województwa Pomorskiego. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest za wybitne osiągnięcia gospodarcze, a właśnie one są dzisiaj tym, co świat ceni i szanuje najbardziej. Takie sukcesy zwiększają polskie szanse w strukturach Unii Europejskiej. Ludzie pańskiego pokroju są siłą napędową przemian, które zachodzą w Polsce. Kreując własny sukces budują zarazem fundamenty pomyślnego życia przeszłych pokoleń Polaków.

Godziny otwarcia


Gdańsk

pn-pt
9-19


Made with by EFEKT